Karel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel Kulhavý

Karel Kulhavý
Najkrajší pohľad na svet je zo sedla bicykla

M-SR v plávaní Bratislava

Tak sa nám aj Patrik prebojoval na Majstrák Slovenska v plávaní mužov v dvoch prsiarskych disciplínach.

Veľmi pekné fotky nafotil člen nášho klubu FALANGE Bratislava Allan Bánik. Pozrite si galériu.

[nggallery id=35]

Komentáre ku článku “M-SR v plávaní Bratislava” »

 1. Pavel Holly napísal:

  Karol nazadar,

  máš tu neaktuálne informácie. Patrik sa predsa naposledy prebojoval do Dolného Kubína na MS a štartoval vo viac ako dvoch disciplínmach. Urobil si vo všetkých disciplínach osobáky a najma zlepšenie o 6 sekúnd je famózne.

  Stretol som Paťove faninky, ktoré boli nespokojné s informovanosťou o jeho výsledkoch. Určite by privítali aj rozhovor s ním, prípadne fotodokumentáciu z jeho prípravy na preteky.

 2. admin napísal:

  Ahoj Pavel, máš pravdu, polepším sa. Vytlačiť niečo z Patrika je ale dosť problém. :)

 3. Allan Bánik napísal:

  No, bude to tým, že na “letných MS na dlhom bazéne” v Bratislave som pobehoval popri bazéne aj ja (tam sa narodili fotografie v galérii):-), ale do Kubína na “zimné MS na krátkom bazéne” som nešiel, tak to zostalo na fanynkách s mobilmi :-) a Karolovi nič neposlali. Gratulujem Patrikovi k výsledkom, a tí čo trošku sledujete plávanie tak viete, že plavci majú v rámci roka (u nás na Slovensku) dva vrcholy MS letné a MS zimné a tie dosiahnuté časy sa neporovnávajú. Držím palce, nech sa darí aj na krátkom aj na dlhom a každé zlepšenie osobákov nech je povzbudením. Plávanie a rovnako cyklistiku neobabreš, keď nemáš hodiny, dni, roky naplávané/najazdené to nejde, proste samé sa to nezlepší. A, Karol, čo chceš z Patrika vytláčať, veď info o výsledkoch máš, tak von s tým… Pozdravujem Patrika. Allan

Napíšte komentár