Karel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel KulhavýKarel Kulhavý

Karel Kulhavý
Najkrajší pohľad na svet je zo sedla bicykla

!!! Aktualizácia, Cyklistické sústredenie CHORVÁTSKO 2013

Pre všetkých priateľov cestnej aj horskej cyklistiky je pripravený už tretí ročník sústredenia cyklistov pretekárov a všetkých priateľov rekreačno relaxačného pobytu na bicykli. Sústredenie sa uskutoční v Chorvátskom mestečku Tribunj, neďaleko turistického centra Vodice a mesta Šibeník.  Termín tretieho ročníka po dohode s CK Kvalitatour Poprad je stanovený na:

5.4.2013 /piatok večer odchod do HR/ až

14.4.2013 /nedeľa po obede odchod do SR/.

Aktuálne počasie, Tribunj.

Web kamery a mapa, zjazd z diaľnice – web kamera Benkovac, blízko nášho pobytu.

Pre tých čo nenašli číslo účtu na zmluve v hornej časti v strede: Obstarávateľ…., uvádzam aj tu bankové spojenie.

Bankové spojenie: ČSOB a.s., č.ú.: 4007993795/7500

Uverejnené: 20.11.2012    Aktualizované: 3.4.2013

===> 3.4.2013

Všetkým účastníkom zájazdu do Chorvátskeho mestečka Tribunj, miesta nášho cyklistického sústredenia ďakujem v mene CK za úhradu zájazdu a dopravy. Dnes som dostal od pracovníkov CK potvrdenú úhradu od všetkých prihlásených účastníkov. Teším sa na stretnutie v piatok poobede a večer, kedy vyrazíme za našou záľubou, ktorou je cestná cyklistika.

Karel

===>

Pre tých čo sa nevedia rozhodnúť čo všetko nabaliť na sústredenie, prípadne preteky, balia sa na poslednú chvíľu ( ako ja ) dávam k dispozícii môj zoznam, ktorý si pri balení čítam a beriem si veci pre konkrétnu akciu. Ak vám to pomôže, dajte mi vedieť, prípadne napíšte čo tam podľa vás ešte chýba. Zoznam nájdete TU.

Karel

===> 26.3.2013

Pokyny k zájazdu vo formáte pdf na stiahnutie

===> 20.3.2013

K dnešnému dňu je nás 21 cyklistov, účastníkov zájazdu.

Pre podrobné informácie kliknite na tento odkaz

Zmluva o obstaraní zájazdu – XLS ( stiahnuť, vyplniť a zaslať )

Zmluva o obstaraní zájazdu – PDF ( stiahnuť, vyplniť a zaslať )

Všeobecné zmluvné podmienky CK Kvalita

Všetkých záujemcov a už prihlásených chcem upozorniť na to že je potrebné uhradiť zálohu na zájazd v sume 100 EUR jeden mesiac pred odchodom, t.j. do 5.3.2012. V mene CK vám ďakujem. Doplatok zájazdu, cenu dopravy ( 110 EUR ) a poistenie je potrebné uhradiť najneskôr týždeň pred odchodom, t.j. vzhľadom na Veľkonočné sviatky do 28.3.2013.

Pripravil som pre vás niekoľko fotografií:

[nggallery id=9]

Ďalej vám pre vašu predstavu predkladám niekoľko prejdených trás na bicykli v okolí nášho pobytu. Trasy sú zaznamenané cyklocomputerom GARMIN EDGE 705 a spracované programom Garmin BaseCamp.

[nggallery id=11]

 

Komentáre ku článku “!!! Aktualizácia, Cyklistické sústredenie CHORVÁTSKO 2013” »

 1. Jozef Potok napísal:

  Tento návrch predložim na najbližšej schôdzi ,ale ešte predtím bi som chcel vedieť
  ako to bude z vratením eur pri nevycestovaní lebo to sa ma určite spítaju.

  čau Jozef

 2. admin napísal:

  Podrobnosti nájdeš v Zmluvných podmienkach cestovnej kancelárie. Podmienkou na vrátenie už uhradených prostriedkov je uzatvorené poistenie. Je v spodnej časti prihlášky.

 3. František Kornaj napísal:

  Odporúčam všetkým zanieteným cyklistom, krásne prostredie, chutná strava, doteraz vždy dobrá atmosféra a partia, počasie ideálne v tomto období, dobré cesty a v tomto období na rozdiel od júna do septembra voľné a bezpečné cesty……
  /Karol má výborne spracované podkladové materiály/trasy, prevýšenia a pod./

 4. Pavel Holly napísal:

  Vážení priatelia,

  pred samotným odchodom už za pár týždňov chcem upozorniť na uzatvorenie úrazového postenia v zahraničí a vybavenie preukazu poistenca do zahraničia.
  Pevne dúfam že to nikto nebude potrebovať, ale istota je gulomet. Veď naposledy nepoistený Ferino Ostracký spadol začiatkom marca na sústredení na Malorke a len za prvú pomoc s rentgenom musel platiť v hotovosti 640 EUR. Pritom úrazové poistenie stojí na 10 dní len pár EUR. Obehnite si poisťovne v mieste bydliska a poistite sa na náš termín.
  K samotnému pobytu. Nepotrebujete žiadne potraviny, strava je dostatočná a naša kuchárka p. Marika Vám spraví aj modré z neba. Nákup ovocia a iné drobné veci sa dajú kúpiť v Lidli vo Vodiciach. Cesty sú málo frekventované a vo vinikajúcom stave. Viete si vybrať aj náročnejšie stúpania so sklonom 15%, ale max. do jedného kilometra. Stačiť bude 25 zubov v zadu. Z náhradných dielov odporúčam maximálne dušu. Vo Vodiciach a Šibeniku sú cyklopredajne, ale na pretekárske bicykle je tam menej náhradných dielov.
  Oblečenie volné na dochádzanie na stravu z miesta ubytovania do sídla cestovky cca 250 m. Taktiež nejakú vetrovku na prechádzky večer, kedy je trocha chladnejšie. Otužilejší sa dokážu aj kúpať v cca 17 stupňovej vode.
  Spojenie s domovinou máme prostredníctvom mailu. Taktiež na internete pozeráme klasické preteky so Saganom. Nezabudnite nabíjačky na mobily.
  Verím, že budeme dobrá partia a teším sa na spoločné tréningy.

  S pozdravom, Nijdam

 5. Pavel Holly napísal:

  Dobrý deň v nedelu som uhradil dopravu do Tribunji v cene 110 €.
  Čo sa týka dopravy odporúčam potom do autobudu obal na bicykel a zmontovať pedále. Minimálne by sme si mali dať kartóny vložené medzi bicykle. A to dôležité aby som nezabudol, treba si zobrať cyklistickú prilbu.
  S pozdravom, Hollý

 6. Pavel Hollý napísal:

  Laco Hajný uhradil 2.4.2013 v utorok prevodným príakazom na účet Kavalita tour do ČSOB dopravu 110 €, s poznámkou CYKLO HAJNÝ. Ospravedlňuje sa. S pozdravom HP Nijdam

 7. JanoV napísal:

  Album
  Ahojte, pár fotiek z Tribunju:
  https://plus.google.com/u/0/photos/118177359113339066858/albums/5867041275359491441

 8. Pavel Holly napísal:

  Dúfam, že všetci sa vrátili šťastne do svojich domovov, plní spokojnosti a zážitkov z príjemného pobytu, dobrých ciest a super partie. Týmto chcem verejne poďakovať aj Karolovi za zorganizovanie tohoto treningového kempu, a tiež kuchárke Marike čo nás vykrmovala. Do videnia v roku 2014.

 9. admin napísal:

  Ďakujem Paľovi za jeho komentár, ktorý odzrkadľuje pozitívnu atmosféru v Tribunji. Bolo nám super, počasie prialo a tiež sme si zapretekali. Bol to veľmi dobrý odrazový mostík do novej cyklistickej sezóny. Napriek drobným nedostatkom sme strávili 10 dní v priateľskej /domácej/ atmosfére umocnenej veľmi dobrým jedlom počas celého pobytu. Všetkým účastníkom ďakujem za ich pozitívny prístup k tejto našej akcii.
  Ak má niekto pekné fotky, prosím vás o ich zaslanie na môj e-mail a pridám ich do pripravovanej prezentácie.

  Karol

 10. Stofi napísal:

  Zdravim vsetkych, dakujem za zorganizovanie akcie, vybavenie prijemneho pocasia a stravy. Na link http://www.stofanak.sk/tribunj2013/ som nahral vsetky fotky z fotaku.

  Stano

 11. Stano Klimeš napísal:

  Posielam link na foto…
  https://plus.google.com/u/0/photos/110446936010945666657/albums/5868886975023982545

 12. admin napísal:

  Igor Scherfel poslal fotky “CHORVÁTSKO 2013″, komentár dal k inému článku, tak sú tu:

  https://picasaweb.google.com/107160346664540863001/Chorvatsko2013?authkey=Gv1sRgCKKTl53K76agTQ

  Ďakujem, Karel

Napíšte komentár