!!! Aktualizácia => MERIDA Road Cup 2013

Uverejnené: 12.1.2013    Aktualizované: 8.10.2013

CK FANANGE Bratislava, najlepší klub 2013, už štvrtý krát.

===> 8.10.2013

Konečné výsledky za sezónu 2013 všetkých kategórií a vyhodnotení MRC /Slovenský pohár MASTERS/.

===> 30.9.2013

Veľmi pekné fotky pre nás nafotil Jano Vilím, za ktoré mu touto cestou ďakujem.

Uložené sú TU: Nájde odkaz aj v komentároch k tomuto seriálu o MRC 2013

===> 22.9.2013

Pridané propozície, 23. kolo, Šachtička časovka do vrchu, Nájdete ich v časti propozície.

===> 16.9.2013

Pridané výsledky z víkendu, Trnava časovka, Kráľová pri Senci cestný pretek. Nájdete ich v časti výsledky.

===> 11.9.2013

Pridané priebežné poradie MRC 2013 po 20-tom kole.

===> 9.9.2013

Pridané výsledky cestný pretek Pernek, 20. kolo.

Pridané výsledky časovka dvojíc Láb, 19. kolo.

15. kolo maratón Martin presunuté na 18. kolo

18. kolo cestný pretek Halíč pri Lučenci zrušené !!!

===> 8.7.2013

Vo výsledkovom servise nájdete priebežné poradie po 11. kole /v spodnej časti tohto článku/.

===> 10.6.2013

9.6.2013. Sokolovce, Majstrovstvá Slovenska MASTERS v časovke jednotlivcov. Výsledky nájdete v tomto článku v časti “Výsledky”.

===> 2.6.2013

1.6.2013. Na Medzinárodný deň detí sme bojovali v časovke jednotlivcov v Košeckom podhradí. Bola to generálka ma Majstrák v časovke, ktorý sa bude konať na budúci víkend. Najviac ma potešil môj kamarát a oddielový kolega Jano Oravec. Zvíťazil s prehľadom v kategórii E pred Lacom Fábrim skoro o minútu !!! Veľmi dobrý výsledok dosiahol pre náš klub FALANGE aj Pavel Hollý, ktorý skončil na 2. mieste v kategórii E. Na “bedni” bol z nášho klubu aj Marek Poruben, kat. vB. Výsledky nájdete v tomto článku v časti “Výsledky”.

===> 27.5.2013

V dňoch 25. – 26.5.2013 sa uskutočnili v Bratislave a Perneku celkom tri kola MRC, čo je pre nás Tatrancov a tých čo sú od nás ešte východnejšie veľmi dobrý počin (nemusíme toľko cestovať). Výsledky nájdete v časti výsledky, kedy sa v dopoludňajších hodinách išla časovka jednotlivcov a poobede časovka trojčlenných družstiev – celkom nová disciplína v MRC a aj zaujímavá. Vzhľadom na veľmi nepriaznivú predpoveď počasia všetko vyšlo OK.

V časti výsledky sú doplnené výsledky 6. kolo 26.5.2013, cestný pretek Pernek.

===> 20.5.2013

V Sobotu a v nedeľu sa v Sabinove uskutočnili dva preteky MERIDA Road Cup 2013. V sobotňajšom 2. kole MRC sa zúčastnilo spolu 33 pretekárov, v nedeľu v 3. kole MRC tiež veľmi malý počet, iba 36 pretekárov vo všetkých kategóriach. Vzhľadom na veľmi malý počet pretekárov boli niektoré kategórie pre bodovanie MRC zlúčené. Spolu s MRC prebehli aj preteky Východoslovenskej cyklistickej ligy. Výsledky ktoré som dostal nezodpovedajú výsledkom ktoré boli v Sabinove po pretekoch vyhlásené /predpokladám že iba bodovanie do MRC/. Pekné fotky od pre mňa neznámeho fotografa nájdete TU:

===> 5.5.2013

Tak sme sa rozbehli. V obci Komjatice sa 5.5.2013 prvým kolom zahájil MERIDA Road Cup 2013, ktorého sa zúčastnilo spolu 87 pretekárov. Počasie bolo super, najmä pre nás z pod Tatier. Super zajazdil môj priateľ Jano Oravec, ktorý vybojoval veľmi pekné 2. miesto v kategórii D. Z nášho klubu FALANGE Bratislava skončili na “bedni” a do klubovej súťaže prispeli slušným počtom bodov Karin Bäumlová, 3 miesto, Pavel Hollý, 2. miesto, Jaro Štadler 3. miesto. Kompletné výsledky nájdete v tomto článku v časti výsledky.

O dva týždne sa tešíme na Sabinov.

===> 3.4.2013

Je pred nami ďalšia cyklistická sezóna a na svete je už oficiálna verzia kalendára Slovenského pohára MASTERS v cestnej cyklistike. Informácie nájdete aj na stránke SZC.

Ženy             Muži B           TopTen          Klubová súťaž

Všetkým účastníkom MERIDA Road Cup 2012 prajem veľa tréningových kilometrov pred sezónou 2013.

Organizátorom a sponzorom ďakujem v mene všetkých cyklistov, účastníkov MERIDA Road Cup za usporiadanie veľmi pekných podujatí.

Komentáre ku článku “!!! Aktualizácia => MERIDA Road Cup 2013” »

1. Pavel Holly napísal:

K sobotnajším pretekom v Čunove mám pár postrehov a informácií. V prvom rade bola prekvapivo slušná účasť, 84 a 81 pretekárov. Vďaka všetkým. Preteky boli bez mimoriadnych udalostí.
    Všetko zorganizoval Vlado Polačko, doviedol aj mestských policajtov, registrovali obetavé členky Taňa Škopeková a Milena Brídová, na trati boli komisár Abaš, Vili Kamenistý a Tom Ševčík. Všetkým veľká vďaka.
    Veľmi nám pomohlo počasie, keď na ceste bolo minimum civilov.
    Športová úroveň v súťaži družstiev bola poznačená zohratosťou a nevyrovnanosťou členov družstva. Prvotné ohlasy boli pozitívne a nabádajúce zorganizovať trojice aj v Lábe. Ešte uvidíme, lebo aj dvojice sú veľmi zaujímavé. Takto sme si na vlastnej koži vyskúšali, ako to vyzerá na veľkých pretekov v prológu družstiev.
    K cenám: celkový rozpočet bol nakoniec 1060 EUR. Medaily a trofeje stáli 541 € rozhodcovia za dve kola 190 €, odmeny komisárom 50 €, občerstvenie 42 € a ceny 10 + 8 +5 € za časovku jednotlivcov. Vecné ceny boli z dotácie BSK.
    Viac nám pri štartovnom 3 € nezostalo.
    Vďaka za pekný športový deň.

2. Pavel Holly napísal:

Chcem gratuľovať všetkým Falangistom čo prišli na štart. Trať časovky bola veľmi zaujímavá a na mokrej ceste aj technická. Umiesrnenie na bedni samozrejme je čerešničkou na torte a najmä časy Oravca a Porubena sú vinikajúce v konkurencii špecialistov časovkárov. Považujem to za vydarený podnik.

3. Pavel Holly napísal:

Zdravím Falangistov s gratuláciou a poďakovaním.
    Pre aktívnych účastníkov Majstrovstiev Slovenska v časovke jednotlivcov v Sokolovciach to bola pohoda v peknom počasí a získaných veľa úsechov, keď sme získali presne 600 bodov. Pre mnohých bolo aj príjemné prekvapenie čo v nich drieme.

4. Milan Tupý napísal:

Ahoj Karel. Mne sa to priebežné poradie otvára nejak divne, je tam len jedna strana. Milan

5. admin napísal:

Ahoj Milan,
    stiahol som si priebežné poradie z mojej stránky a ide OK. Mám Excel 2013. Súbor som neupravoval. Na stránke je ten čo mi poslal Štefan L. Ak budeš mať stále problém, spravím PDF.